Logo NASCESKYRAJ.CZ - Ubytování Český ráj
Pionýrská turistická základna   JAVOR 52
  • xx
  • xx
  • xx
  • xx
  • xx
  • xx
  • xx
  • xx
Typ ubytování: Kemp
Kapacita: 30 osob
Počet pokojů: 10
Cena od: 50 Kč/os/noc

PTZ JAVOR 52 je certifikované ubytovací zařízení přímo na cyklotrase č.241 Praha - Petrovice /SRN/ Objekt je umístěn do kouzelného zalesněného údolí poblíž obce Mukařov-Borovice. Je na rozhraní Českého ráje a Rálsko,Podrálsko. V sezoně ráj pro cyklisty,houbaře,rybáře a milovníky klidu a přírody.
Penzion No. 30Penzion No. 30 (8.8 km) Budova nabízí devět pokojů a dva apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení.V budově se také nachází malá pohotovostní kuchyňka a kolárna.
Chalupa pod Drábskými světničkamiChalupa pod Drábskými světničkami (9.1 km) Rádi bychom Vám nabídli příjemné a stylové ubytování, nové zážitky, krásnou přírodu či jen prostý odpočinek v samém srdci Českého ráje, v klidné vsi Dneboh. Chalupa se nachází v malebném vesnickém prostředí, blízko rybníka, hradu Valečov i Drábských světniček. Poskytuje pohodlné oddělené ubytování pro dvě rodiny nebo skupiny přátel, posezení u krbových kamen, zahradu s ohništěm, grilem i přístřeškem a parkování přímo u chalupy.
Apartmán v RájiApartmán v Ráji (10.8 km) Chcete strávit příjemnou dovolenou v Českém ráji nedaleko hradu Kost? Oblast je ideální pro výlety, cykloturistiku a odpočinek u vody. Náš nově zrekonstruovaný apartmán je v klidném prostředí, vhodný též pro rodiny s dětmi. Dům je využíván celoročně. Kromě Vás zde nebude nikdo ubytován, takže apartmán 120 m2 máte sami pro sebe!!!
Ubytování Český ráj BlümelUbytování Český ráj Blümel (11.9 km) Rádi Vás ubytujeme v naší zemědělské usedlosti s historickou roubenkou ze zač. 17. století s jedinečnou původní funkční pecí, na které je možno spát. Vesnička Ploukonice je starodávná ves založená ve 14. století. Původní název Nečeplukovice - ves lidí Načeplukových (Nachepluk de Drehlova r. 1264), která leží v malebné krajině Českého ráje na břehu řeky Jizery a dvou jezerech (Velký písečák-30 ha a Malý písečák- 20 ha) nedaleko města Turnov (6 km). Poskytujeme ubytování v roubence, v jednom apartmánu a dvou pokojích s celkovou kapacitou 15 lůžek.
Chalupa 63 ve ŽďáruChalupa 63 ve Žďáru (12.1 km) Velká světnice s kachlovými kamny, dvě ložnice, chodba s velkou koupelnou a toaletou, televize. Místnosti jsou vybaveny původním nábytkem. Velká zahrada s terasou, s možností parkování ve dvoře. Nedaleké koupaliště.
Duo campDuo camp (13.2 km) Duo camp se nachází v obci Branžež u Komárovského rybníku. Nabízíme ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkové chatce, tří až pětilůžkových karavanech a dvou apartmánech. Dále máte možnost přijet s vlastním stanem či karavanem. V areálu se nachází společné sociální zařízení se sprchami na žetony, elektrické přípojky, restaurace s letní terasou, kiosek, malý obchod se smíšeným zbožím, hřiště, houpačky, stolní fotbálek. Dále půjčujeme šlapadla, loďky, sportovní potřeby. Z našeho kempu vede velké množství cyklostezek a turistických tras do celého Českého ráje.
Ubytování v Žehrově, Český rájUbytování v Žehrově, Český ráj (13.5 km) Příjemné ubytování v Českém ráji vám nabízí útulný penzion v Žehrově. Výhodná poloha, pohodlný interiér, příjemná atmosféra.Nedaleko v obci je sportovní areál s občerstvením - tenis, dětské hřiště, ping pong, fotbal. Možnost koupání v přírodním rybníce.
Chatová osada LemberkChatová osada Lemberk (14.0 km) Chatová osada Lemberk leží v Českém ráji v borovicovém lese u Komárovského rybníka. Toto místo je oblíbené především pro svojí jedinečnou polohu v přírodním ráji, který zaručuje rozmanitost vyžití volného času za každého počasí a také pro různé druhy dovolených. Je možno se slunit na břehu krásného rybníčku či trávit v parném dni ve stínu léčivých borovic nebo prozkoumat okolí, kde se nalézá velké množství skalních útvarů a jiných zajímavostí včetně několika hradů.
Apartmán Český rájApartmán Český ráj (15.0 km) Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech v rodinném domě na okraji města Turnova. K dispozici Vám bude prostorný, nově zařízený apartmán s vlastním vchodem.

Ubytování - Pionýrská turistická základna JAVOR 52

Poskytujeme ubytování ve 4-5lůžkových pokojích.Částečně také 1-2lůžka. Pokoje jsou standartně vybaveny/lůžkoviny,polštáře/Vždy pro dva pokoje WC, umývárna,sprchy.Teplá voda stále!/v ceně.Vždy pro dva pokoje je k dispozici kuchyňka /vařič,mikrovlnka,var.konvice,lednice s mrazákem,základní nádobí.

Stravování - Pionýrská turistická základna JAVOR 52

Možnost vlastní vaření po předbéžné dohodě. Pitný rezim. Stravování,sezení- společenská místnost-uvnitř,venkoní pod pavilony.

Ceník - Pionýrská turistická základna JAVOR 52

50,- kč.osoba/noc s vlastním spacákem a úklid po sobě. 65,- Kč.osoba/noc - deky,lůžkoviny,úklid po sobě . Zvýhodnění pro dětské organizace

Ostatní - Pionýrská turistická základna JAVOR 52

Umistění na rozhraní Českého ráje a Rálska Podrálska nabízí nepřeberné možnosti k výletům. Parkování aut je v areálu v ceně. Garáž pro kola je v ceně. Informační servis včetně map okolí.
Umístění na mapě Mapa kde najdete Pionýrská turistická základna   JAVOR 52
N 50°34'34,14" (50,57615 N)  E 14°55'10,88" (14,91969 E)
Drábské světničky
Drábské světničky (9.6 km)
Drábské vesničky je název pro skalní hrad ze 13.stol., vytesán do pískovcového masivu Mužský, který se nachází nedaleko Mnichova Hradiště.
Mužský
Mužský (10.4 km)
Mohyla Mužský se tyčí jako pozůstatek prusko-rakouské války. Nabírí velký kruhovitý výhled do celého svého okolí.
Valečov
Valečov (10.5 km)
Mohutné torzo skalního hradu, dominující části Českého ráje, ležící na pískovcových skalách nad vsí Boseň, nedaleko od Mnichova Hradiště.
Příhrazské skály
Příhrazské skály (11.2 km)
Pískovcové skalní město 6 km severovýchodně od Mnichova Hradiště, u obce Příhrazy.
Sychrov
Sychrov (13.2 km)
Jedná se o zámek v novogotickém stylu nacházející se nedaleko města Turnov. Pro svou unikátnost, snadnou celoroční přístupnost a překrásný park je to jedno z nejvyhledávanějších míst nacházejících se v této lokalitě.

Zeptejte se přímo

Jméno a příjmení

Váš telefon

Váš email

Datum příjezdu

Dotaz, poznámka
Odeslat

Pionýrská turistická základna JAVOR 52

Mukařov - Borovice u Mnichova Hradiště
pionyrmb-zakladna@seznam.cz
pionyrska-zakladna.mypage.cz/

+420 774 096 696
+420 723 500 597


pionyrmb-zakladna@seznam.cz