Práce s počítačem


Také se vám jistě už někdy stalo, že jste potřebovali do školy anebo do svého zaměstnání udělat nějaké webové aplikace? Já vám řeknu, že na střední škole ve třetím ročníku už jsme také měli udělat takhle jenom lehce webové aplikace. Vůbec jsem si s tím ale nevěděla rady a vůbec jsem také nepochopila, proč mi tohle dal pan učitel za práci, když jsem stejně nikdy v životě nechtěla pracovat jako IT master anebo informační technik. A počítače mi vůbec nešly a já sama z toho jsem byla velice nešťastná, když jsem v tomto skoro posledním ročníku nemohla udělat žádnou tvorbu webových aplikací.

A vy umíte s počítačem?

Proto jsem byla ráda, když mi pan učitel na střední škole také je doporučil jednu webovou stránku, kde je moc šikovný pán, který se zajímá o tvorbu webových aplikací. A prý pokud budu chtít, že když nechci v budoucnu pracovat s informační technologií, tak se s tímto panem mohu domluvit, aby mi pomohl s tvorbou webových aplikací. A světe div se, opravdu ten pán mi skvěle pomohl, udělal za mě opravdu luxusní tvorbu webových aplikací, na kterou jsem se je potom podívala a také mi pan všechno vysvětlil, jak se, co dělá, když tohle pán dělá a vyrábí, je to opravdu špičková kvalita. Za tvorbu webových aplikací jsem moc děkovala.

Nové mobilní aplikace.

Také jsem byla ráda, že mi pán s tímto pomohl. Pan učitel to samozřejmě věděl. Všechno jsem mu řekla a potěšilo mě, že jsem také dostala skvělou známku. A sice to nebyla jednička ani dvojka, ale byla to trojka, ale vůbec mi tohle nevadí. Byla jsem ráda, že mi pan učitel tohle všechno povolil, protože jinak bych si s ním sama nevěděla rady. Ale od té doby, kdy jsem dělala tvorbu webových aplikací, tak mě to docela chytlo a řekla jsem si, že vlastně kdybych navštěvovala nějaké počítačové kurzy, že bych se mohla o sto procent zlepšit. A jak se na tom vy s počítačem a tvorbou webových aplikací?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup