Co se nosí na pláži?

Nastala doba, kdy se většina z vás už rozhlíží po výběru destinace, ve které stráví letní dovolenou. Pokud váš výběr rozhodl o tom, vyjít si na pláž a k moři, neměli byste podcenit přípravu, jakou je vybavit se oblečením i k vodě. Co všechno tedy musíte sebou mít a bez čeho se rozhodně ani den neobejdete?
klobouk a pantofle na pláži

..1         PLAVKY JSOU ZÁKLAD

Co by to bylo za dovolenou u moře, kdybyste ji nestrávili v bikinách? Bezesporu však myslete na to, že jedny vám stačit nebudou. Když už jste se rozhodli pro pobyt u vody v opravdu horké oblasti, měli byste si naplnit váš kufr především plavkami.
•       Platí to jak pro muže, tak pro ženy, které jich zase střídají i z hlediska designu a toho, že se v nových plavkách chtějí předvést.
Kromě dvoudílných plavek však nezavrhněte i možnost, zabalit si (nebo zakoupit) i jednodílné. Jsou fantastické pro všechny vodní sporty, kterých se můžete zúčastnit a rovněž i na potápění. A nic vám z nich nikdy nevyleze!

..2         DOPLŇKY

Pokud si doma zapomenete tak neodmyslitelnou věc, jakou jsou brýle, při první možné příležitosti si jich okamžitě pořiďte. Chrání vaše oči před tolik nepříjemným slunečním zářením a značně vám zlepší vaší viditelnost v průběhu celého dne. Je taktéž dobré mít sebou alespoň dvoje a třeba i s rozličným typem skla pro denní a tmavší vidění.
Možná vás to překvapí, ale pořád se nosí kšiltovky.Jsou praktické a v dnešní době pořád stylové. Bez ochrany vaší hlavy před sluncem, se při moři neobejdete a právě kšiltovky vás dokonale ochrání před úpalem. V případě, že chcete být opravdu šik, neváhejte si zakoupit slaměné klobouky, které se na pláži rozhodně neztratí.
nálepky na kufru

..3         OBUV NA SOUŠ I DO VODY

Samozřejmostí je i lehká a otevřená obuv. Kromě šlapek nebo sandálů, které budete mít na sobě prakticky celý den, si neváhejte váš botník doplnit o boty do vody. Uvidíte, jak moc to oceníte v případě, že moře nebude pouze pískové a natrefíte na mnoho kamenů. Jsou taktéž skvělou ochranou před jakýmkoliv korálem nebo mořským ježkem, na kterého můžete v moři kdykoliv natrefit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup