Elektronická cigareta značky Joyetech


Značka Joyetech je mezi vapery velmi dobře známá, zejména pro jejich elektronické cigarety v podobě podů, kterých přinesla na náš trh celou řadu. Tato společnost byla založena v roce 2008 v Číně. Nenechte se ale zmást předsudky že to, co pochází z Číny je nekvalitní. Joyetech nabízí elektronické cigarety špičkové kvality, a jsou oblíbené po celém světě.

Joyetech investuje neustále další finance do výzkumu a vývoje technologií, a stejně tak do výzkumu materiálů, které pak uplatňují při výrobě nových elektronických cigaret.

vapování

Na začátku roku 2016 se spojila s výzkumnými laboratořemi v USA a v Evropě, čímž se více otevřeli i našemu trhu. Dnes značka Joyetech disponuje spousta certifikacemi, které jim potvrzují kvalitu nabízeného zboží.

Chcete zkusit některou elektronickou cigaretu od této značky? V nabídce mají pody vhodné pro začátečníky, zejména vůli jednoduchosti ovládání, ale také pro nízkou cenu, která je ideální pro ty, kteří chtějí vapování teprve vyzkoušet.

Na své si ale přijdou i zkušení vapeři, kteří hledají kvalitní model, který jim bude každodenním společníkem. Takovým se může stát Joyetech Exceed.

elektronická cigareta

Tato cigareta přináší velmi pohodlné vapování, avšak té nejvyšší kvality. Najdete tu LED indikátor, který vás bude informovat o stavu baterie, což u všech podů není samozřejmostí. Značka dbá zejména na podání chuti, a proto se i od tohoto modelu dočkáte autentické chuti vašich liquidů a samozřejmě dostatečné produkce páry, což ještě více umožní váš zážitek z vapování.

Atomizéry mají horní plnění, které je velmi pohodlné. Jednoduše odšroubujete horní část cartridge a naplníte ji liquidem. Objem je 2 ml, jako tomu bývá u většiny podů.

Žhavící hlavy existují ve dvou variantách odporu. 0,5 a 1,2. Obě zaručují skvělé podání chuti. 0,5 je vhodné spíše pro vapování DL, odpor 1,2 zase spíše pro vapování MTL.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup