Lekce klavíru já a učitelka – lesbický sex – nahé ženy

Ahoj přátelé hudby a zároveň čtenáři erotických povídek pro dospělé. Můj příběh se odehrál již před několika lety, kdy jsem studovala jako mladá žába na konzervatoři v jednom velkém městě, které nechci prozrazovat, protože by se hned vědělo. Byla jsem od sedmnácti let zamilovaná do mé učitelky klavíru a tajně jsem si po večerech přála, abych se s ní mohla líbat a vůbec by mě nenapadlo, že to jednou skončí nádherným milováním u ní v bytě. Někdy si člověk přeje něco moc krásného a ono se to opravdu stane. Moc ráda vzpomínám na dva roky, kdy jsem u mé učitelky Bereniky trávila každý pátek a sobotu, a vášnivě jsme požívaly lesbický sex. Bože, a kolik jsme si poslaly mezi sebou psaníček a zažily u toho neskutečný EROTIC SEX CHAT. Denně jsme si posílaly milion textových zpráv a užívaly si vzájemnou zamilovanost. Ale já to vezmu od začátku.

Jmenuji se Diana jako ta zesnulá princezna z Walesu a mé křestní jméno pochází z latinského „dium“ znamenající „jasné nebe“. Můj svátek slavím v zimě čtvrtého ledna. Nyní, když píši tento příběh mám dvacet čtyři let, asi padesát osm kilo, před šesti až sedmi lety jsem měla padesát jedna kilo, takže se ta moje váha zas tak až moc nezměnila. Od narození mám černé vlasy a mám v nich udělaný světlý melír, vlastně to takhle mám už od konzervatoře, kdy jsem tam nastoupila. Zdědila jsem velké modré oči po mamce, výšku mám sto sedmdesát dva centimetrů. A příroda mi nadělila dvojky prsa. Myslím, že mám i pěkný zadek a sexy dlouhé nohy. Tedy nynější přítel mé tělo chválí každý den. Tak snad to bude pravda.

Vyrůstala jsem v menším městě na předměstí města Cheb, kam jsme se přistěhovali, když mi bylo asi pět let. Taťka tam dostal výborně placenou práci a už jsme tam zůstali. Mamka do práce už chodit nemusela a starala se o domácnost, chodila nakupovat a učila mě na hudební nástroje. Ale cirka po deseti letech jí to doma přestalo bavit, takže si našla práci prodavačky, a chodí na čtyři hodiny prodávat dámské oblečení. Že jí ta práce moc baví, je mezi lidmi, a to jí stačí. Znáte to, ženské si potřebují pokecat a být v kolektivu.

sex dvou žen

Naše město Cheb byste našli na západě Čech v Karlovarském kraji. Vedle najdete města jako například „Kynšperk nad Ohří, Lázně Kynžvart, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Skalná, Aš, Teplá, Planá, Sokolov, Františkovy Lázně a další menší městyse a vesničky“. Cheb má okolo třicet dva tisíc obyvatel „2023“. Už od mládí mi připadal Cheb takový německý a opravdu zde žilo před druhou světovou válkou většina lidí, kteří mluvili německy. A vlastně i dnes sem jezdí spoustu německy mluvících obyvatel. V našem městě máme „Chebský hrad, kde se nachází nádvoří s Černou věží. Zbytky městských hradeb s věžemi „Písečná brána, Mlýnská věž, Čertova věž“. Dále kostel svatého Mikuláše a svaté Alžběty a několik dalších kostelů. Špalíček – uskupení jedenácti původně gotických domů a velký počet historických měšťanských domů. U řeky Ohře se nachází vyhlídková věž Vávrova lávka. Nad ní se rozkládá vodní nádrž Skalka. Pokud se dáte po proudu, asi tři sta padesát metrů od Vávrovy lávky, můžete se projít skrz krytou roubenou lávku. Odpočinout si můžete v barokní zahradě Balthasara Neumanna, či v klášterní zahradě. Za zmínku stojí samozřejmě vyhlídka Chebské šance a muzeum.

A v okolí Chebu bych Vám doporučila navštívit „Jesenickou přehradu, Bismarckovu rozhlednu na Zelené hoře a další rozhledny, které jsou nedaleko, jako například Salingburg, Hard a Cibulka. Koupání v létě si můžete zpříjemnit na Jesenické přehradě, kde je pěkná pláž Všebor. Aquaforum ve Františkových Lázních, nebo v zatopeném lomu Dasnice. Hrady Seeberg, Vildštejn, Libá, zámek Kynžvart. Je toho tu spoustu a věřím, že se Vám tu bude líbit.

Předposlední rok k nám na konzervatoř nastoupila nová mladá učitelka klavíru, protože ta poslední šla do předčasného důchodu. Někde jsem se doslechla, že snad vyhrála ve Sportce první tah. To já vsázím každý měsíc alespoň tři náhodné sloupečky, a když si po několika dnech kontroluji tiket tah Sportky a aktuální výsledky, tak nic a žádná výhra. Třeba se někdy poštěstí a vyhraji i já.

sex žen

Hned od začátku školního roku se mi naše učitelka začala líbit a já k ní cítila něco zvláštního. Přitahovala mě svojí chůzí, pohledy, úsměvem, a hlavně mi náramně voněla, když jsem byla na metr od ní. Samozřejmě se klukům ze třídy také líbila, bavili se o ní docela často, ale ani jeden jí to neřekl. Naše učitelka se jmenovala Berenika a mě se to její jméno moc líbilo, připomínala mi tu moc krásnou prsatou herečku, zpěvačku a spisovatelku Bereniku Kohoutovou. Paní učitelka si mě hned od začátku oblíbila, asi to bylo proto, protože jsem toho uměla zahrát více než ostatní. No nebylo se čemu divit, od malička mně mamka pomáhala. Ona dříve hrávala na flétnu a klavír, takže jsme to hraní na hudební nástroje měli v rodině. Ale samozřejmě jsem toho neuměla tolik jako naše paní učitelka. A musím říct, že jsem se za ty dva roky od ní hodně naučila.

Víkendy jsem jezdila za našimi do Chebu, abych se aspoň jednou za čas viděla s rodiči a v neděli večer jsem odjížděla zpět na konzervatoř. Ale jinak to byla vlakem docela dálka, přes dvě stě kilometrů. Mamka se mě vždycky ptala, zda už mám nějakou známost a pokaždé jsem jí říkala „že ještě ne“. Ona mi skoro vždy odpověděla, že ona se potkala s taťkou až ve dvaceti letech, tak ať nikam nespěchám a užívám si svobody a koukla se u toho vždy na taťku, který seděl v křesle a začala se tomu smát.

Jednoho dne jsme ve škole probírali něco, čemu jsem moc dobře nerozuměla a neuměla to správně zahrát a ostatním to šlo. Asi po týdnu snažení, se mě naše učitelka Berenika zeptala, zda bych nechtěla chodit na dodatečné hodiny klavíru k ní domů, že tam bude větší klid než ve škole a více bych se soustředila na výuku. Já, dělala, jako že se mi to nehodí, chvilku se kroutila a vymlouvala, ale v hloubi duši jsem k ní moc chtěla přijít a být v její přítomnosti. Ona se na mě znovu krásně usmála, a že mě nebude přemlouvat dvakrát. Ale já hned ze sebe vypálila, že bych tedy přišla některé odpoledne či navečer. Ona mi odpověděla, že mě čeká tuto středu v sedmnáct hodin, napsala mi adresu, a já jí to rychle odsouhlasila a pelášila do bytu, kde jsem bydlela se spolužačkou Helčou, která byla o rok starší než já.

dvě ženy

S Helenkou byla v bytě docela sranda. Ona byla taková svá a docela odvážná. Mě se zdálo, že měla každý měsíc na soulož jiného borce a docela často chodila na internet na LIVE SEX CHAT s kluky. Ona se tím bavila a vždy říkala, že když jsem zrovna pryč, tak u toho před webkamerou masturbuje. A začala se tomu hlasitě smát. Vlastně i já se tomu smála. Helča mi dala několik cenných rad do života, a jsem jí za to vděčná. A hodně těch rad bylo ohledně sexu a erotiky. Já byla oproti ní, téměř nezkušená. V mém životě jsem měla jen dva kluky. S tím prvním jsem se naučila francouzsky líbat a ten druhý mě v Chebu u nás ve sklepě v paneláku připravil o panenství. Ale tak nějak nám ten vztah na dálku nevydržel. Takže jsem po rozchodu byla už rok sama a čekala, co se bude dít.

Ve středu po škole jsem si šla nakoupit do pekárny něco sladkého na jídlo, v garsonce si dala vlažnou sprchu, spolubydlící byla asi někde s kluky, nebo nevím kde trajdala. A v šestnáct třicet jsem vyšla na autobus, abych se dopravila včas k mé paní učitelce Berenice. Bydlela přes čtvrt města, takže městskou hromadnou dopravou to ode mě bylo dvacet minut. Přišla jsem ke vchodu staršího domu a zazvonila na její zvonek. Ozvala se slečna Berenika a že bydlí až v posledním patře a musím bohužel po svých, protože tam není výtah. Hravě jsem vyšla do čtvrtého patra, kde už na mě s úsměvem čekala u dveří bytu. Pozdravily jsme se, vzala mě do obývacího pokoje, kde v koutě stálo černé piano. Měla to tam krásné, útulné a moc se mi tam u ní líbilo. Za minutu mi přinesla malinovku s dvěma kostky ledu, a ještě chvilku jsme klábosily o životě. Asi v půlce rozhovoru mně nabídla, zda bychom si u ní v soukromí, mimo školu netykaly, ale ve škole před ostatními vykaly. Samozřejmě se mně to líbilo a podaly si ruku a potykaly si.

Pak se mě zeptala, zda už můžeme začít ve výuce. Sedla jsem si za klavír a začala hrát. Asi v druhé minutě jsem udělala chybu. Berenika si sedla vedle mě a ukázala mi, kde to hraji špatně. Pak mě poprosila, abych jí ukázala své ruce a prsty. Berenice jsem je položila do dlaní, dlouze se na ně zadívala, trochu mi je promnula a jen dodala „Diano ty máš tak nádherné dlouhé prsty“ koukly jsme si navzájem do očí a na rty, a pak se to stalo. Berenika si mě přitáhla k sobě a já ani nevím, jak se to stalo, ale začaly jsme se spolu líbat. Její a mé rty se spojily a začalo to mezi námi jiskřit. I když jsem se už v životě několikrát líbala s klukem, tohle bylo něco úplně jiného. Zamotala se mi u toho líbání hlava. Moje ruce jí začaly prozkoumávat její velká těžká prsa, která měla schované v bílé hedvábné košili. Berenika mi zasténala do ucha a tiše mi do něj zašeptala, ať nepřestávám, že mě strašně moc chce. A hned na to mi ocumlávala ušní lalůček a líbala na šíji.

nahá žena

Já z toho byla v šoku. Nebyla jsem připravená na milování se ženou, a ještě k tomu to byla moje učitelka. Jenže Berenika mi začala šeptat do ucha, jak se do mě zamilovala na prvním pohled, když mě poprvé uviděla ve třídě, jak tam sedím sama v poslední lavici. V hlavě se mi honilo tisíc myšlenek. Byla jsem zmatená, ale zároveň jsem chtěla zažít, jaké je milování s tak nádhernou ženou. Po chvilce jsem i já Berenice zašeptala, že ji také miluji a chci se sní pomilovat. Jak jsem to dořekla, začaly jsme si rozepínat košile. Poprvé jsem cítila ženské doteky na svém těle. Po chvilce jsme si navzájem svlékly sukně a zůstaly před sebou jen ve spodním prádle. Děsně moc jsem se těšila, až uvidím Bereniky prsa a jedním tahem jsem jí rozepnula tělovou podprsenku. Bože, ta měla nádherná pevná prsa a krásné hnědé prsní dvorce s velkými bradavkami. Berenika mi na oplátku rozepnula moji bílou braletku. A hned mi pochválila prsa, jak je mám krásné a začala je líbat a hrát si s nimi. Oproti Berenice jsem je měla asi o tři čísla menší.

Asi po pěti minutách líbání, mi zajela pod bílé kalhotky a prstem mi prozkoumávala kluzkou buchtičku. Já šílela vzrušením. Berenika si hrála s mým tvrdým klitorisem, a jedním prstem mi zajela do horké mušličky. Bože, jak já ji chtěla líbat tam dole a ochutnat její chuť broskvičky. Z toho, jak mě masturbovala, jsem tekla jak tisíc afrických vodopádů. Zašeptala jsem Berenice, že jí chci, ať mi svlékne kalhotky a já její. Poprvé v životě jsem naživo viděla ženský rozkrok. Měla ji nádherně hladkou, až leskle sametovou. Podívali jsme se na sebe a ona mi řekla, ať si lehnu na záda, ona se obrátí a připraví se mi lasturkou do tváře. Věděla jsem, že se té poloze říká „šedesát devítka“.

Během pár vteřin jsme měly kundičky naproti sobě a připravené k lízání. A já poprvé začala líbat její růžovou svatyni. Bože, to byla taková slast. Její vyholený kosočtverec voněl po sexu. Užívala jsem si její lahodnou dírku a Berenika si užívala moji tekoucí jamku. Dalších deset, možná patnáct minut jsme se navzájem cumlaly na lasturkách a pak se stalo něco, co jsem ještě v životě nezažila. Berenika najednou zrychlila tempo v lízání, zároveň mi strčila dva prsty do vagíny a onanovala mě. Ucítila jsem, že na mě něco krásného přichází. Takový tlak, něco mezi čuráním a šimráním, jako když se Vám chce na malou. Nešlo to v sobě zadržet. Berenika ještě párkrát rychle zajela prsty do mé mokré lasturky a najednou jsem začala stříkat mokrý orgasmus. Křičela jsem u toho jak zblázněná, tekly ze mě řeky horkých šťáv. Berenika ale v sání a lízání mé frndy nepřestávala a všechny ty mokré šťávy, které ze mě proudily, vylízala. „Prostě mě vysála“. Já ani nevím, co se se mnou v ten moment stalo. Ale zamotala se mi hlava, svalila jsem se na postel vedle Bereniky a nic nevnímala, jen se zmítala v nekonečných orgasmech.

akt

Asi tak po pěti či deseti minutách jsme se k sobě otočily, koukly si do očí a znovu se začaly vášnivě líbat. Berenika mě držela za pas, já jí za zadek a užívaly si to neskutečně krásné objetí. Ten večer jsem přišla domů, až někdy po desáté večer, a když se mě zeptala spolubydlící, kde jsem byla. Jen jsem odpověděla, že jí to řeknu někdy příště a šla hned spát. Druhý den byl čtvrtek a ráno jsem měla jít na konzervatoř. Ale nešlo to. Musela jsem zavolat do školy, že jsem nemocná. Samozřejmě mi nic nebylo. Já prostě neměla sílu, vůbec vstát z postele a jít se učit. Do školy jsem nešla ani v pátek, ale až v pondělí. Odpoledne mi přišla od Bereniky zpráva, že na mě čeká hra na klavír u ní doma.

Odepsala jsem jí, že za ní navečer přijdu a budeme pilně nacvičovat. A jak myslíte, že to dopadlo? Ano, myslíte si to správně. Z hry na piano nic nebylo.

Celé dva školní roky jsme si spolu neskutečně užívaly. Jenže po absolvování konzervatoře se naše cesty divně rozešly. Buď to na nás někdo práskl, nebo nevím co se stalo. Berenika dala ve škole výpověď a odstěhovala se neznámo kam. A od té doby jsem o ní neslyšela. Dva měsíce v létě jsem si pobrečela a pak, asi po roce jsem si našla kluka, s kterým jsem do dnes. Asi si myslíte, že když jsem měla sex se ženou a mám ráda lesbické sexuální praktiky, tak se ze mě stala lesbička. Ale já sama nevím, mě se líbí jak ženy, tak muži. Asi jsem bisexuální. S ženami je to milování takové romantické, lepší, jemnější, vášnivější a voňavější. Ale s chlapem to má taky něco do sebe, když Vás zezadu chytne, pak napustí a potom to z Vás celý den vytéká do kalhotek.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili porno lesbians WEBCAM GIRLS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup