3v1 – mladá, vtipná a inteligentní žena

Není snadné dopracovat se k tomu, abyste byly bytostí, která je ve všem perfektní. Tento cíl si však z většiny případů dávají ženy a snaží se všemožně dopracovat k tomu, aby byly bezchybné. Bohužel jim k tomu nestačí pouze to, aby byly krásné a atraktivní pro muže, ale současně měly i nějaké znalosti a humor, který jim přidá na kráse více než jejich tvářička.
fialové brýle

..1         BÝT MLADÁ V KAŽDÉM VĚKU

Která žena by se k tomu nechtěla přiblížit, pravděpodobně lže. Všechny touží po tom – být mladé co nejdelší dobu, protože je mládí znakem toho, že jsou atraktivní a neodolatelné. Z toho důvodu se snaží postarat o to, aby se k mladšímu vzhledu dopracovaly i v případě, že jim už není dvacet.
Někdy jim to je pouze na škodu, protože žádný (ani ten nejkvalitnější) make-up, značkové oblečení nebo mladiství outfit z vás neudělají ženu, která oklame to, kolik jí je let.
bruneta v trávě

..2         VTIP JAKO PŘÍVLASTEK DOKONALOSTI

Říká se, že je humor silnou stránkou mužů. Není však žádnou výjimkou, pokud natrefíte na ženu, která umí být vtipná v každé situaci a rozesmát své okolí – aniž by se o to nějak snažila. Není totiž nic horšího, než pokládat se za vtipnou a snažit se ní být v každé situaci. Nucený humor není ani sexy a ani vám nepřidá na kráse nebo sympatiích.
Co je mnohem více důležitější je volit správná slova, kterými můžete vaše okolí rozesmát a současně i bravurně zviditelnit váš postřeh a rozum, který je vaší předností.

..3         INTELIGENTNÍ ŽENA JE VÝHROU V LOTERII

Jak už bylo zmíněno, krásná žena s podobou anděla není vždy tím, po čem muži touží. Mnohem více jim záleží na tom, aby měla selský rozum a nějaké dovednosti, které jí pomůžou k tomu, umět se vyjádřit v každé situaci a použít její znalosti ke konverzaci, která bude na úrovni.
A věřte tomu, že inteligenci neobelžete. Pokud ní naopak oplýváte, buďte si jisté, že vám to v životě bude velkým plusem a pro každého správného mužského, budete jedinečnou výhrou v loterii.

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup