Pouzdro na naše brýle


Stalo se vám někdy, že jste si třeba koupili brýle a potom se vám poškrábali? A věděli jste, od čeho se vám brýle poškrábaly? Já si vzpomínám, když můj malý syn dostal poprvé své první brýle. Bylo mu asi šest let a dostal své první brýle a byl z nich nadšený. I když ze začátku je vůbec nosit nechtěl, protože on měl ty brýle na gumičku a ta gumička ho stále škrtila. Potom měl takové otlačené uši a hlavu vzadu a potom tyto brýle odmítal nosit, tak se mu potom k brýlím koupila takové pacičky. Ty syn na hlavě vůbec necítil, takže od té doby, když se mu zahojily otlaky u uší, tak potom ty brýle nosil pravidelně. A aby se potom synovi také nepoškrábala skla na brýlích, pořídila jsem mu opravdu krásné pouzdro na dioptrické brýle.

Dbám na kvalitní brýle i pouzdro.

Já jsem doma měla dvě pouzdra na dioptrické brýle, ale synovi se žádné nelíbilo. Jedno bylo krásně svítivě neonově růžové a druhé bylo neonově zelené. Syn chtěl s nějakýma obrázky, tak se mu potom v optice koupila opravdu krásné pouzdro na dioptrické brýle. A raději jsem mu rovnou pořídila dvě. Jedno si vybral krásné modré s obrázkem moře a palmy a druhé pouzdro na dioptrické brýle bylo se Sponge Bobem, to je jeho oblíbená pohádka.

Brýle si hlídejte.

Myslím si, že když syn má tohle rád a má oblíbené pohádky, tak chápu, že by to chtěl mít také na pouzdře od dioptrických brýlí. Dioptrické brýle anebo pouzdro na dioptrické brýle se prodává opravdu v různém provedení a také v různé cenové kategorii. Já mám takovou střední kategorii a syn také, nemáme opravdu ty nejlevnější. Chtěli jsme nějakou střední kvalitu, protože kdyby nám pouzdro na dioptrické brýle spadlo i s brýlemi, tak aby to brýle uvnitř přežily. My máme pouzdra na dioptrické brýle vypolstrované, takže si myslím, že naše brýle jsou opravdu perfektně chráněné. Nesnesla bych, kdyby se mi už opět rozbily mé brýle. Věřte mi, že je to opravdu hodně drahé a naštve to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup