Ručníkové pončo netradiční dárek na Vánoce

Ručníkové pončo představuje zajímavý doplněk k vodě. Proč si ho pořídit s předstihem, třeba jakožto ideální dárek k Vánocům?

Pončo nabídne širokou škálu materiálů

Ručníkové pončo oceníte hlavně u vody. Snadno vám nahradí osušku, vyrobeno je z materiálu, který velmi rychle schne. Nejčastěji se jedná o bavlnu, směs bavlny a polyesteru, případně samotný polyester. Specifickými materiály jsou nanovlákno a bambus.

Všechny jsou bezúdržbové a je možné je bez problémů prát také v pračce. Tyto materiály mají výhodu i v tom, že jsou savé a velmi příjemné na dotek. Současně jsou lehké, takže pončo není přehnaně objemné. Snadno ho sbalíte do kufru či plážové tašky a můžete si ho vzít na výlet i na dovolenou.

hnědé pončo

Pončo se hodí při přivlékání a ochrání před chladem

Pončo je ideálním průvodcem všech vašich aktivit, ať se jedná o sport nebo odpočinek. Sportovce zahřeje a při běžném pobytu u vody vás ochrání nejen před zimou, ale také před chladem.

Oceníte ho i při převlékání. Do ponča se totiž zabalíte a současně vám díky rukávům a otvoru pro hlavu bude mnohem lépe držet na těle. Převléknete se tak z mokrých plavek klidně i na pláži nebo u rybníka, kde je mnoho lidí.

Případně můžete ještě v mokrých plavkách odejít například pro drobný nákup bez obavy, že budete za sebou nechávat mokré stopy. V ponču nechybí ani drobná kapsička například na mince, klíče či jiné nezbytnosti.

Pončo s kapucí nahradí ručník i župan

Dámy také potěší fakt, že pončo je opatřeno kapucí. To znamená, že si pod něj schováte i mokré vlasy. Nebudete tak z mokrých vlasů kolem sebe kapat a na hlavu vám nebude táhnout. Současně se decentně skryjete a nemusíte tak mít obavu z toho, že budete čelit zkoumavým pohledům kvůli tomu, že jste se ještě nečesala.

Pokud chodíte pravidelně plavat do bazénu, ručníkové pončo vám nahradí ručník a zároveň župan. Ušetříte tak místo v tašce.

Pakliže byste v létě zjistili, že jste si zapomněli deku a pod vámi se nachází jen horký písek nebo nechtěli ležet jen tak na holé zemi, ručníkové pončo vám nahradí snadno i lehkou deku.

šedé pončo

V čem se od sebe liší ponča dámská, pánská a dětská

Ručníková ponča jsou vhodná pro muže, ženy i děti. Ponča pro dospělé mají obvykle univerzální velikost. Dospělému průměrného vzrůstu by pončo mělo sahat zhruba ke kolenům. Dámská verze se obvykle neliší velikostí, ale poznáte ji podle zajímavějšího designu.

Dětská ponča jsou naproti tomu zkrácena, měří 45 cm. Ponča typu junior jsou vhodná pro dospívající, případně pro ženy malého vzrůstu. Měřeno od krku měří na délku přibližně 80 cm. Stejně tak ponču pro děti nechybí poutavý design, který se obvykle inspiruje oblíbenými dětskými hrdiny, nejčastěji z animovaných filmů či pohádek.

Dětské pončo představuje nejen zajímavý, ale stejně praktický doplněk jako pro dospělé. Děti díky ponču, které díky svému praktickému střihu jednoduše nespadne, osušíte doslova v minutě. Ušetříte si tak sklouzávání ručníku na zem a neklidné „ošívání se“, kdy už dítě pozbývá trpělivosti a chce si opět běžet hrát k vodě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup