Přestěhujte se s klidem

Stěhování je potřeba nejprve řádně promyslet. Musíte sehnat dostatek krabic a pevných pytlů, pak zabalit a roztřídit věci, rozmontovat nábytek. Pokud se stěhujete jen o pár bloků vedle, můžete se s autem otočit několikrát za den, ale pokud se stěhujete třeba přes půl republiky, půjde to stěží. Pak se možná naopak vyplatí zvolit profesionální stěhovací firmu, která má se stěhováním přeci jenom více zkušeností.
chlapec v krabici

Je lepší zvolit stěhovací firmu nebo se spolehnout na vlastní svaly?

Stěhovací služby rozhodně nejsou zadarmo, budete potřebovat několik tisíc korun, pokud se rozhodnete pro tuto variantu. Stěhování svépomocí bude zase potřebovat spoustu síly a také času. A hlavně budete muset sehnat auto a s osobním autem se rozhodně neodstěhujete, pokud budete chtít převážet i větší kusy nábytku.

Pokud je to možné, nové bydliště už by mělo být připravené k nastěhování, tak vám nebude zbytečně nic zdržovat a stihnete se přestěhovat v co nejkratším čase. Jestli bude vaším novým domovem novostavba, ujistěte se, že na podlaze není stará vrstva prachu, do níž budete muset po přestěhování položit všechen nábytek.

Otázkou zůstává vždy cena, jinak řečeno, kolik za stěhování s profesionály zaplatíte, záleží také na vzdálenosti mezi současným a novým bydlištěm. Velkou roli bude hrát i fakt, kolik je potřeba přenosit a převézt věcí. I cena může být u jednotlivých firem jiná, může se měnit i cena za kilometr přepravy.
stěhování na kole
Stěhování svépomocí
· Ušetříte peníze za stěhovací služby
· Na věci budete sahat pouze vy, tudíž budete vědět, kterou krabici jste kam položili
· Všechno budete muset zabalit a převézt sami (a ne všechno bude úplně nejlehčí)
· Budete muset využít některou z půjčoven dodávek v praze

Stěhování firmou
· Za stěhování zaplatíte několik tisíc korun
· Stěhováci bez vaší pomoci odnesou i těžké věci
· Firmy mají k dispozici velká auta, do kterých se vejde vše potřebné


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup