PELICAN – Jazyková škola Brno s dlouholetou tradicí

Jazykových škol je velká spousta, dobrých jazykových škol však jako šafránu. Při výběru té pravé je potřeba se dívat na aspekty jako: jejich zázemí, lektoři, výsledky jazykových zkoušek, servis klientům nebo nabídka jazyků. Vždy je potřeba udělat si důkladnou rešerši a nebát se zeptat na to, co vás zajímá.
V dnešním článku vám představíme Jazykovou školu PELICAN Brno, která patří mezi nejvyhledávanější jazykové školy v Brně od svého založení v roce 2002. Jaké služby nabízí? Jaké jazyky se v ní můžete naučit? Co dělá navíc? O tom se dozvíte v dnešním článku!

Obrázek1

Kolik jazyků znáš …

Jazyková škola PELICAN nabízí jazykové kurzy 14 jazyků, ať už ve skupinové nebo v individuální formě. Především v té individuální se zaměřuje mimo jiné na výuku exotických jazyků jako je arabština, čínština, norština nebo japonština. Lákalo by vás vyzkoušet si některý z těchto jazyků? Tak to jste na správném místě!
Vlajkovou lodí jazykové výuky je pomaturitní studium, které je jednou z nejintenzivnějších způsobů, jak se učit jazyk. Zároveň jde o unikátní příležitost, jak si prodloužit mládí a navázat nová přátelství. Ať už jde o pomaturitní studium angličtiny, němčiny nebo španělštiny, učí vás ti nejzkušenější z lektorů.
Jazyková škola PELICAN jde s dobou a všímá si trendů, díky kterým otevírá i další kurzy a jazyky. Zaměřuje se totiž na výuku češtiny pro cizince, která se v posledních letech stala velmi žádaným jazykem výuky. Jednoletý kurz připravuje cizince na studium na univerzitě nebo usazení v Česku.

Obrázek2

Firemní vzdělávání potřebuje kompletní servis

Firemní jazykové kurzy si nezaslouží nic míň než plný servis. V Jazykové škole PELICAN s vámi pracuje metodik už od úplného začátku – ještě před podpisem smlouvy přijde k vám do firmy a otestuje vaše zaměstnance a rozřadí je do skupinek podle úrovní jazyka. Vytvoří také studijní plán a vybere lektory.
Po podpisu smlouvy se zahájí výuka, během které koordinátor sbírá postřehy studentů, monitoruje docházku a průběžné studijní výsledky. PELICAN zkoumá i individuální cíle studentů, které pak společně s lektorem nebo lektorkou vyhodnocuje na konci semestru.

Mezinárodní projekty rozšiřující odbornost

Nad rámec samotné výuky jazyků se PELICAN věnuje i dalším aktivitám a projektům. Spolek PELICAN podporuje inovace ve vzdělávání, které se pak přenáší i do samotné výuky v podobě nových učebních metod a nástrojů vzdělávání.
Věnuje se však také projektům zaměřeným na podporu integrace cizinců, vzdělávání dospělých, vývoj inovativních nástrojů online výuky nebo vícejazyčnost dětí.

Obrázek3

Pokusili jsme se shrnout to hlavní, čím se Jazyková škola PELICAN zabývá, ale je toho ještě více, co se do článku nevešlo. Pokud by vás zajímalo něco dalšího, navštivte webové stránky nebo napište do brněnské Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi zodpoví veškeré otázky týkající se jejich práce a vzdělávání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup