Zajímavé benefity pro zaměstnané rodiče

Některé firmy svým zaměstnancům poskytují zajímavé benefity. Určitě je s radostí přivítá každý zaměstnanec. Možná se liší jejich představy o tom, v jaké formě by je měli zájem čerpat. V každém věku budeme mít zájem o čerpání jiných benefitů. Zvláště zaměstnané rodiče budou zajímat benefity, které jim pomohou lépe zvládnout třeba situaci, kdy nemají hlídání pro své ratolesti.
stavění kostek
Žádaným benefitem budou dny dovolené navíc a flexibilní pracovní doba. Dalším výhodným benefitem pro zaměstnané rodiče je home office nebo sick days. Při onemocnění dítěte nemusíte hned čerpat nerentabilní ošetřovné na dítě.
I pořádání Mikulášských besídek, Dne dětí a různých animačních programů bude příjemným zpestřením pro děti i rodiče.

Rozhodně zajímavým a ceněným benefitem by byla možnost využívat firemní školku. Pro mnoho rodičů je nejen komplikované dítě do školky umístit, ale i dojíždění do vzdáleného předškolního zařízení může být veliký problém, proto by valná většina rodičů toto řešení uvítala. Bohužel tento benefit nabízí zatím pouze velice malé procento zaměstnavatelů. Zřízení firemní školky je totiž nejen nákladné, ale legislativně komplikovaně proveditelné.
Zaměstnaným rodičům, ale uleví i zřízení firemních letních táborů. Pomůže jim vyřešit pokrytí letních prázdnin, kdy rodiče mnohdy nemají děti kam umístit.
K zajímavým benefitům patří příspěvek na dovolenou, na kulturní a sportovní akce, poukázek do lékáren a podobně. Oblíbený je také příspěvek na životní a penzijní připojištění.
kostky lega
Mnozí rádi využijí možnost vzdělávacích kurzů a školení, které zvýší jejich kvalifikaci.
Příspěvek na dopravu, pohonné hmoty nebo možnost využívat firemní automobil jsou také jedním z často poskytovaných benefitů.
Poskytnutí stravenek se dne již považuje za samozřejmost.
Při hledání zaměstnání může mnohdy uchazeče ovlivnit právě nabídka poskytnutých benefitů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup