Vyzkoušejte přírodní způsob, jak zlepšit své zdraví

Bylinná léčba je stará, jako sama civilizace, prověřená tisíciletími a miliony vyléčených pacientů, přesto je dnešní medicínou podceňována a považována za šarlatánství, mimo jiné proto, že čím méně je užíváno bylin, tím více je užíváno farmaceutických přípravků, o což usilují jak farmaceutické společnosti, tak lékaři, neboť právě obchod s léčivy je jedním z nejvýnosnějších.
Není proto divu, že chemicky vyráběné léky mají tolik nežádoucích účinků na lidské tělo: pacient je nucen užívat (a kupovat) další léky kvůli zdravotním obtížím, které mu způsobuje jiný lék.
Jaké má bylinné léčení výhody oproti užívání chemických léčiv?

Účinky bylin

Nesporný faktem je, že rostliny, především byliny, se používají v léčitelství již tisíce let. I přes tvrzení „odborníků“, že byliny ve skutečnosti nikdy neléčily a vždy šlo o vsugerované zlepšení pacientova zdravotního stavu, aby se zvýšila poptávka po drahých chemicky vyráběných lécích.
Úspěšná léčba bylinami byla otestována na milionech pacientů napříč všemi druhy zdravotních problémů, a i dnes se byliny pečlivě zkoumají a používají k výrobě léčiv v „západní“ medicíně.

byliny

Všechny možné problémy

Bylinnými přípravky, ať už obklady, bylinnými čaji, kapkami nebo sirupy, lze léčit všechny možné zdravotní problémy, od zažívacích potíží přes bolest všeho druhu až po nespavost, neurózy a špatný psychický stav.

Chronická onemocnění a imunita

Na rozdíl od chemických léčiv, která jen dočasně tlumí příznaky onemocnění, byliny podporují funkci imunitního systému a bojují s příčinou zdravotního problému, nikoli pouze s jeho příznaky.

Léčí holisticky

S tím souvisí i schopnost bylin léčit tělo celkově a zlepšovat zdravotní stav pacienta na všech úrovních. Zatímco chemická léčiva působí jednostranně a za cenu mnoha nebezpečných vedlejších účinků, byliny pomáhají tělu preventivně. Většina onemocnění a problémů totiž pramení ze zdravotní nerovnováhy v organismu.

byliny2

Přirozená pro tělo

Byliny jsou pro lidské tělo naprosto přirozené a nereaguje na ně jako na cizí látku. Nepředstavuje takovou zátěž na orgány, především na játra, jako chemická léčiva, a nemá prakticky žádné vedlejší nežádoucí účinky.
V praxi se již mnohokrát potvrdilo, že pacient může zcela rozdílně reagovat na chemický lék a na bylinný přípravek, a přesto se jeho zdravotní stav při užívání bylinného přípravku spraví, aniž by jej sužovaly nežádoucí účinky průmyslového léčiva.

Jaké jsou možnosti?

Při vnitřním užití se byliny nejčastěji používají k přípravě čajů. Snadno k sehnání jsou však i bylinné kapky, jejichž výhodou je snadné dávkování i snadné užívání (nemusejí se vařit, stačí nakapat do sklenice studené vody).
Na poznani-knihy.cz lze sehnat jak jednodruhové kapky, tak směsi, namíchané speciálně pro různé obtíže od tradičního českého výrobce Grešíka (např. průduškové, pro ženy, pro klidný spánek, ledvinové, žlučníkové atd.). Kvalitní české bylinné kapky Grešík mají čisté složení a velmi dlouhou trvanlivost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup