Vyberte si správnou velikost spodního prádla

Spodní prádlo oblékáme všichni bez rozdílu. Někdo dává přednost pohodlnému prádlu, pro jiného je důležitá spíše estetická stránka tohoto oděvu. Bez ohledu na to, kterému druhu dáváme přednost, je důležité, aby nám spodní prádlo dobře sedělo. Zvlášť ženy si určitě potrpí na dobře vypadající poprsí, ke kterému nám bez diskuze pomůže dobře sedící podprsenka .
dámské spodní prádlo.jpg
Nenechte se mýlit například tím, že pokud si vyberete podprsenku menší, než je velikost vašeho poprsí, budete vypadat více sexy. Naopak, prsa vám budou přetékat ze všech stran. Pohled na takový dekolt nebude ničím přitažlivý, nehledě na to, že ani po zdravotní stránce to není vhodné.
Měli byste proto navštívit, alespoň pro jednou, prodejny určené přímo pro prodej spodního prádla. Prodavačky vám určitě poradí, jak správnou velikost vybrat.
Nejen dámy by měli dbát na správný výběr spodního prádla. To samé se týká i mužů.
Vyberete-li si špatnou velikost, může vám tento poměrně malý kousek oděvu, pěkně znepříjemnit den. Nezapomínejte na to, že spodní prádlo vám musí být především pohodlné a musí splňovat i hygienické podmínky. Pro ženy i muže jsou některé aspekty při výběru prádla stejné.
1. Při výběru prádla bychom měli přihlédnout k typu naší postavy. Jednoduché to bude mít člověk se souměrnou postavou, který si může dovolit jakýkoli střih oblečení.
2. Určitě záleží na tom, k jakému účelu chcete prádlo využít. Jestli se chystáte ve spodním prádle sportovat, potřebujete ho na denní nošení nebo na večerní hrátky se svou polovičkou.
mraky nad prádlem.jpg
Pro muže trenky nebo slipy?
Budeme-li vycházet z čistě zdravotního hlediska, asi jednoznačně vyhrají trenky. Těsné slipy mohou muže ohrožovat rakovinou varlat.
Slipům by měli muži dát přednost při sportu.
Při výběru se zaměřte na to, aby prádlo bylo ušito z kvalitního materiálu


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup