Tvoje rande do týdne? Ano, ale…


Velké množství lidí dělá na seznamce neustále ty stejné chyby, které je připravují o rande, na které by jinak mohli jít třeba už za pár dnů. Přitom stačí tak málo a s mnohem menším úsilím můžete být na seznamce výrazně úspěšnější a chodit na rande s lidmi, kteří se blíží co nejvíc vašim požadavkům.

Chceš zaujmout ty pravé protějšky?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a vyplnit během pár minut svůj seznamovací profil. Nezapomeňte vyplnit vždy úplné a pravdivé informace o vás a pokud je možnost napsat na profilu, nebo formou seznamovacího inzerátu několik řádků, pak to udělejte. Napište o sobě to zásadní, co máte rádi, co vás baví a také třeba jaký by měl být protějšek podle vašich představ. Prostě s kým byste chtěli jít na první rande.
Velkým plusem je fotka. Pokud přidáte aktuální a přirozenou fotku, pak své šance na seznámení výrazně zvýšíte, protože lidé si rádi prohlížejí ostatní a chtějí vědět kdo případně dorazí na rande. Navíc velké množství uživatelů si dokonce prohlíží profily pouze s fotkou, takže byste se mohli připravit o vysněný protějšek jen tím, že nepřidáte fotku.

affection-1853532_640

Tvoje rande ovlivňuje chování na seznamce

V prvé řadě záleží na tom, jaký dojem udělá tvůj seznamovací profil, fotka a to, co tam je. Hned potom ale rozhoduje také to, jak komunikuješ s lidmi na seznamce. Vždy se vyplatí hrát fér hru, být upřímný a komunikovat slušně. Nemá smysl si na seznamce hrát na někoho jiného, protože tím plýtváte časem druhých, ale také svým. Rozhodně je lepší si nic nezačínat s člověkem, který prostě není pro vás, než abyste to dotáhli až k prvnímu rande, ale až tam jste zjistili, že s vámi protějšek nechce nic mít už jen proto, že jste se na seznamce vydávali za někoho jiného. Prostě zaujměte zjednodušeně řečeno sobě rovné protějšky a ušetřete si zbytečný neúspěch nevhodným seznamováním už na seznamce.

Jdi na rande s čistým svědomím a užij si to

Když už jedná na seznamce fér, jsi příjemný, komunikace s tebou je svižná, příjemná, zábavná a sem tam se zasmějete už i takhle přes online komunikaci, nebo třeba po telefonu, pak není jediný důvod mít obavy z prvního rande.
Pokud už jdete na první rande, určitě nebuďte zbytečně nervózní a nestavte před sebe pouze dvě varianty a to, že to buď dokonale vyjde a nebo to bude na nic. Jděte do toho s tím, že poznáte nového člověka a když z toho nebude vážný vztah, můžete i tak být dobří kamarádi, nebo si být vzájemně užitečným kontaktem pro cokoliv dalšího. Ona třeba umí skvělě účetnictví a vy zase rozumíte počítačům a tak si můžete být užitečná třeba jen takhle. Prostě jděte na rande užijte si tu chvíli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup