Od koho si půjčit?

Půjčky se dnes nabízejí všude kolem nás a hravě tak lze nabýt dojmu, že není žádný problém si některou z nich vzít. Máme tu přece onu známou neviditelnou ruku trhu, a když je poskytovatelů půjček tolik, měli by se logicky o klienty přímo prát.
Ovšem realita je jiná. Jakkoliv je tu finančních institucí, které nabízejí půjčky, dost a dost, vybírají si tyto často výlučně ty klienty, kteří budí ve všech ohledech dojem solventnosti. A jakmile se u někoho ze zájemců o půjčku objeví něco, co by třeba i jenom náznakem mohlo znamenat riziko, žádost zamítají. S někým, kdo vypadá rizikově, mnohé z finančních institucí čas neztrácejí.mince z nebes
A tak je nejednou tím jediným místem, kde žadatel uspěje, nebankovní sektor. Protože jeho hypotéka bez registru Hypotekybezregistru.cz klade na zájemce docela jiné požadavky než banky. Tady y nedochází k automatickému zamítnutí žádosti třeba jenom proto, že žadatel málo vydělává či může doložit jenom nedobře vypadající daňové přiznání. Tady nikomu nezabouchnou pomyslné dveře před nosem jenom proto, že má dejme tomu záznam v registrech dlužníků nebo že má další půjčky a exekutory na krku.
Tím jediným, na čem u podobné hypotéky záleží, je to, aby byl žadatel schopen ze svých příjmů splácet a aby měl nemovitost, již by mohl dát do zástavy coby záruku řádného splacení poskytnuté půjčky.
Kdo dokáže obě posledně zmíněné povinnosti splnit, ten se tu svojí půjčky dočká. Tomu tu rychle a pohodlně půjčí třeba až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, a to klidně i na dlouhých třicet let splácení. Stačí si tu jenom zažádat virtuální cestou a poskytnutí této pomoci je rychlé a bezproblémové.nápis Money
Do 24 hodin se ví, zda bude půjčka poskytnuta, po podpisu smlouvy jsou peníze připsány na žadatelův účet rovněž rychle, úroky a splátky jsou výhodné a peníze lze použít na cokoliv.
A pokud by se tu snad dlužníkovi něco znelíbilo? Pak lze vše kdykoliv splatit předčasně a bez sankcí a jít jinam.
Což ale jen tak někdo neučiní. Těžko by totiž našel něco lepšího.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup