Módní trendy 2018

Pokud chcete být za všech okolností IN, pak byste určitě měli vědět, co se bude nosit v roce 2018. Do módy se začínají vracet devadesátá léta a její barvy. Populární bude styl, který nese název matchy-matchy, což je outfit, který je sladěn pouze do jedné jediné barvy nebo vzoru. Mohlo by to vypadat dobře, nemyslíte?
Jestliže patříte mezi fanoušky žluté barvy, pak budete určitě velmi nadšení, jelikož bude letos barvou léta. Jarní barvou bude oranžová, ale ne ledajaká. Bude to sytě oranžová. Možná se vám nemusí líbit, ale je považována za barvu optimistickou, která navíc člověku dodává energii, kterou každý z nás rozhodně potřebuje. Takový podzim nám pro změnu přinese módu červené barvy. Rozhodně se máme na co těšit.
čtenářka a 2018
Určitě má každý z nás doma v šatníku alespoň jednu jedinou věc, která má na sobě proužky. Dokonce i ty budou v letošním roce velmi módní. Jen tak se ze světa prostě nevytratí. IN budou hlavně svislé a šikmé pruhy. Nedivte se, až někdy někde na ulici potkáte někoho, kdo bude mít pruhovaný kostým nebo komplet.
Nosíte kalhotové kostýmy? Rozhodně neděláte chybu, jelikož i tenhle trend se udrží. Pokud si pořídíte kostýmek, který bude šedé barvy, rozhodně tím nic nezkazíte.
Nejvíce se bude nosit měděná a bronzová. Působí totiž velmi elegantně a rozhodně se ve světě neztratí. Pokud je ještě navíc budete kombinovat s takovým saténem, pak budete rozhodně IN.
Pamatujete si ještě na dobu, kdy byl v módě bomber? Letos jej nahradí blazer a to hlavně ten, který má oversize střih. Je výborný v tom, že se nehodí jen do práce, ale také do města.
dřevěná stěna
Určitě uděláme radost i těm, kteří nemají zrovna v lásce elegantní oblečení. Nový trend roku 2018 zahrnuje totiž i sportovní kousky, které se mohou nosit běžně.
Pokud by vás zajímalo, jak vypadaly módní přehlídky modelů letošního roku, podívejte se například na Newyorský fashion week. Na internetu naleznete z této přehlídky mnoho videí, kde můžete spoustu modelů roku 2018 vidět.
Tak vzhůru na nákupy, ať nejste pozadu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup