Hypotéka i půjčka bez doložení příjmů rychle a výhodně od Unicredit bank

Je jisté, že bankovní instituce si budou při poskytování úvěru klást jednu nezbytnou podmínku – doložení příjmů. Bez splnění této podmínky máte zkrátka smůlu. Nic ale není ztraceno. Můžete využít nebankovního poskytovatele, který vám připraví finanční produkt pod označením půjčka bez doložení příjmů. Při svém hledání můžete také narazit na termín „levná půjčka bez doložení příjmů“. Výhoda tohoto finančního produktu tkví v tom, že budete mít první půjčku zdarma.

úvěr v bance

  • Rozhodně za tímto produktem nemusíte hledat žádné záludnosti.
  • Je to už v dnešní době běžně využívaný finanční produkt, který nabízí mnoho nebankovních společností.
    • Podmínkou je splacení celé částky do předem sjednaného termínu.
    • Jestliže tuto podmínku splníte, pak skutečně neplatíte ani korunu navíc.

Uvažujete-li o této možnosti, pak počítejte s tím, že se nebude jednat o žádnou závratnou částku a splatit budete muset v krátké době.
Takzvaných „malých úvěrů“ využívají klienti i na běžné nákupy. Zkušenosti s nákupem na malý úvěr má podle statistik každý pátý Čech.

úvěrová kalkulačka

Hypotéka snadno a rychle

Další možností, jak získat finance, je sjednání hypotéky u Unicredit Bank. Tento finanční produkt využívají klienti především při pořizování nového bydlení anebo při jeho vybavení.

Vezměte si hypotéku Unicredit bank.

  • V tomto případě si lze půjčit až 90 % procent hodnoty nemovitosti.
  • Vzhledem k tomu, že finanční částka logicky nebude nikterak nízká, je možné si jednotlivé splátky nechat rozložit až na dobu třiceti let.

Ručit ale nemusíte kupovanou nemovitostí. Zástavní právo lze použít na jakoukoliv jinou nemovitost, která je ve vašem osobním vlastnictví. Možnost pořízení úvěru využívají zejména mladí lidé. Je to logické. Ceny nemovitostí stále rostou a pokud nemají možnost využít finanční pomoci od svých blízkých, nic jiného jim v podstatě nezbývá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup