Využijte k soukromé sportovní akci stan s potiskem

O existenci reklamních stanů bude vědět většina současné populace, setkáváme se s nimi zejména ve městech, na volných prostranstvích v rámci propagačních firemních akcí. Tímto způsobem se kupříkladu lidé dozvídali o výhodách moderních technologií LED žárovek, kdy pod stříškou stanové konstrukce probíhal ukázkový prodej v rámci slevové akce. To je však jen jedna z možností, jak stany využít, my bychom vás rádi seznámili s další situací, kde se stany s potiskem uplatní.

reklamní stan

Přijímáme nové členy do vodáckého oddílu

Vodáctví je v naší zemi velmi rozšířeným sportem a podporují jej mimo jiné i úspěšní olympionici, kteří dosahují na medailové pozice ve sjíždění umělých kanálů na „divoké vodě“. Některé umělé kanály jsou přístupné i veřejnosti, například jestliže se rozhodnete plout po Vltavě až k zámku v Hluboké nad Vltavou, poblíž obce s názvem České Vrbné si jistě slalomové dráhy povšimnete.

vodácká akce

Mnozí vodáci se také sdružují do skupin, například vodáckých oddílů, a v rámci těchto seskupení se pak vydávají na řeky tuzemské i zahraniční. Mimo jiné přijímají i nové členy, a to včetně dětí a mládeže. Mimochodem, vodácké tábory pro děti se těší velkému zájmu i z řad rodičů, kteří by také rádi poznali tajemství tohoto úžasného sportu.

K náboru nových členů můžete mistrně využít i stanu s potiskem. Máme na mysli velký otevřený party stan s potiskem, který slouží pro různé oslavy či propagační akce. Reklamní stany zejména červené barvy dovedou přitáhnout pozornost mnoha zvědavců a mnozí z nich se tu mohou dozvědět podrobnosti o vámi chystané akci. Stan logo si samozřejmě zvolíte sami a necháte potisknout specializovanou firmou. Stan lze umístit v podstatě kamkoli, tedy nejen do centra měst anebo k areálu vodáckého oddílu, ale i přímo do terénu, například do prostoru některého z jezů, kde se zdržují desítky až stovky lidí v průběhu vodácké letní sezóny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup