Olivový olej z Chorvatska aneb objevujte dosud nepoznané

O tom, že se pěstuje na Krétě nebo na španělském jihu jeden z nejlepších olivových olejů planety, snad ani nemusíme dlouze referovat. Jde o fakt, který je velmi dobře znám příznivcům moderní gastronomie. Ale pozor, na Istrii jsou olivové háje, co zná celá odborná veřejnost a byla by škoda nechat si ujít jejich nezávaznou ochutnávku. Grilované ryby, těstovinové saláty či dokonce vanilková zmrzlina, olivový olej z Chorvatska má mnoho způsobů využití a s každým budete u návštěv oceněni.

Olivovnik 3

Pochutnejte si na opravdové kvalitě

Snili jste někdy o tom, že budete mít svůj vlastní olivovník? Je to podobné, jako když adoptujete zvíře v ZOO, všichni návštěvníci budou vědět, že jde o váš keř, opatříte jej i speciální visačkou, na níž může být uvedeno naprosto cokoliv. Můžete zvážit i výlet do Chorvatska, při kterém si svůj vlastní olivovník prohlédnete takříkajíc tváří v tvář. Olivový olej právě z těchto míst vyniká nad jiné sbíráním medailí na světových akcích, takže jde rozhodně o velmi dobrou investici. A těch v moderní době není nikdy dost, že? Navíc tím dáte najevo, alespoň symbolicky, svou lásku ke zdravému životnímu stylu, který olivy hrdě reprezentují. Ať už milujete lososa nebo různá italská jídla, dvě malé lžičky oleje vyladí každý plný talíř.

Darky 14

Hledáte dárek pro své blízké? I v tom případě mohou olivy dobře poradit. Dárkové balení ukrývající produkt sklizený s láskou zkušeného pěstitele, to je pro milovníky jižního stylu v kuchyni skutečně stylové téma. Chiavalon přináší několik různých lahviček pro každou příležitost, podívejte se sami na nabídku na olivum.cz. Samozřejmě nemusíte zůstávat jen a pouze v Chorvatsku, neboť právě extra panenský olivový olej je klíčovou plodinou pro celou středomořskou oblast a na každoročním exportu je to výborně znát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup