Nové zuby

No jasné, že každý člověk chce mít zdravé a pěkné zuby. Já jsem nebyla výjimkou. A potom, když jsem se dozvěděla, že mi hrozí parodontóza, tak jsem byla úplně v šoku. To jako vážně? V takhle mladém věku? Vždyť mi není ani třicet let! Jak mě může hrozit paradontóza, když se o své zuby opravdu pečlivě starám? Nečistím je pouze jenom dvakrát denně, ale přímo třikrát denně, a ještě k tomu používá mezizubní kartáčky a taky jednosvazkový zubní kartáček. Jednosvazkový zubní kartáček je opravdu skvělý na to, který vám vyčistí každý zvlášť. A potom, když si ty zuby vyčistíte jednosvazkovým zubním kartáčkem, tak ty vaše zuby vypadají skoro jako sklo.

Ráda se usmívám.

Jsou úplně tak hladké, že se vám chce stále jenom usmívat. A taky jsem si říkala, že bych si mohla už konečně nechat opravit zub, tu zadní stoličku. Přemýšlela jsem tedy, že si nechám dát zubní implantát. Nejlépe jsem slyšela na kvalitní informace o zubních implantátech, které jsou v Praze. A navíc i cena je docela příjemná. A zubní implantáty z Prahy a jejich cena jsou docela skvělé, takže jsem si řekla, že až si našetřím nějaké peníze navíc, tak bude jasné, jak investuji. Samozřejmě, že do levných zubních implantátů z Prahy, protože se chci líbit a předejít žloutnutí a nechci parodontózu. Líbí se mi to, protože jsem taky viděla několik fotek, jak páni zubaři pracuji.

Zdravé zuby jsou pěkné.

Bylo to skvělé. Byla jsem překvapená, když efekt byl opravdu perfektní. Řekla jsem si, že opravdu nemám co ztratit. Spíše jenom získám. A už mi tam stolička chyběla opravdu hodně dlouho. A vážně to dost bolí, když třeba na tu dáseň něco tvrdého skousnu, je to úplná bolest. Takže si myslím, že nejde pouze jenom zubní implantát. A pokud i vy stále váháte, jestli zajít do zubní ordinace v Praze, kde vám zlepší váš chrup, tak se nebojte. Není to nic hrozného. Nemusíte se bát bolesti. Zubaři pracují opravdu pečlivě, takže bych si v tomto ohledu byla jisté profesionality. nebo už máte se zubní ordinací v Praze zkušenosti?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup