Elektronické cigarety s příjemnou vůní i chutí

Hlavním cílem české firmy ECOLIQUID je přinášet kuřákům méně škodlivou variantu k uspokojení jejich nikotinového deficitu. V současné době mnoho kuřáků přechází na takzvané elektronické cigarety. Proto výrobce nabízí širokou škálu chutí, ze kterých si vybere skutečně každý. Výroba náplní do elektronických cigaret liquid je přísně kontrolována a výsledkem jsou produkty v nejvyšší potravinářské a medicínské kvalitě.

granátové jablko

  • Výhodu elektronických cigaret ocení nejen samotný kuřák, ale také lidé v jeho nebližším okolí.
  • Díky tomu, že nedochází ke spalování tabáku, ale pouze k nahřívání náplně, nešíří kolem sebe kuřák nepříjemný a dlouhotrvající odér klasických cigaret.

Náplně e-liquidy jsou vyrobeny na základě potravinářského glycerinu a monopropylenu-glykolu. Tyto látky běžně najdeme v medicíně, potravinách, ústních vodách nebo zubních pastách. Pro chuťový a také čichový zážitek je náplň obohacena aromatickými látkami. Uživatel elektronické cigarety si tak může vybrat kupříkladu lesní jahodu nebo zajímavý a originální kaktus.

Elektronická cigareta vám pomůže zbavit se závislosti

Produkty jsou také rozdělené na ty, které jsou vyrobené s přídavkem nikotinu a beznikotinové. Využívat elektronickou cigaretu je tedy ideální způsob, jak se konečně rozloučit s klasickými cigaretami a nemít přitom žádné vedlejší nepříjemné abstinenční příznaky. Kouření má mnoho lidí spojené s příjemnými prožitky při pití kávy. Mnoho odnaučených kuřáků tvrdí, že se právě tento oblíbený nápoj museli naučit pít znovu, bez nezbytné cigarety.

  • I v tomto případě je vám ku pomoci e-liquid.
  • Požitek z odpolední kávové siesty vám zvýrazní ECOLIQUID ICE Káva.

premium ecobull

Desinfekce pro váš zdravý domov

Společnost ECOLIQUID se ale nezabývá pouze výrobou náplní do elektronických cigaret. Díky tomu, že je vše vyrobeno pouze v nejvyšší kvalitě, můžete si zde vybrat také ekologicky šetrný, bezoplachový čistící prostředek či desinfekci. Přitom se nemusíte obávat o zdraví svých blízkých a ani o bezpečnost zvířecích mazlíčků. Ecoliquid je tedy bezpečný a efektivní přípravek pro mytí a desinfekci veškerých prvků, se kterými váš domácí mazlíček přijde do styku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup