Do tiskárny dávejte kvalitnější papír pro barevný tisk

Rychle potřebujeme něco vytisknout, doma nám došel papír, a tak rychle v nejbližším obchodě popadneme balík nejlevnějšího kancelářského papíru. Tiskárna nám samozřejmě soubor na něm vytiskne bez problémů, přesto se časem můžeme potýkat s nějakými problémy. Hlavně s výslednými vytisknutými papíry. Jsou totiž vytisknuty na nejlevnějším, tudíž na nejméně kvalitním papíru, takovéto dokumenty by měly být rychle zarchivovány, protože se může snadněji poničit než u lepšího papíru. Na tisk slouží xerografický papír, který se dá sehnat také za rozumné ceny.
tiskárna Samsung.jpg
Pro důležité události nešetřete na tisku
Kvalitnější papír rozhodně použijte při důležitých událostí, jako jsou například školní práce k odevzdávání, tvorbu prezentačních materiálů na veletrhy pro vaši firmu, tisk důležitých dokumentů pro vašeho nadřízeného v práci nebo pro různé úřední záležitosti a tiskopisy. Pouhý papír svědčí o vaší osobnosti a může zanechat na příjemci negativní úsudky o vaší osobě, může se cítit nedoceněný, nedůležitý pro vás, když šetříte i na papíru a tisku. Učitelkám se také rozhodně nelíbí vytrhané listy ze sešitů a bloků, na kterém máte napsaný váš referát a zákazníci rádi na veletrhu obdrží kvalitní prospekty místo ušmudlaného papíru.
Zajděte do kopírovacího centra, pokud máte velkou firmu, zakupte pořádnou tiskárnu
Kopírovací centra se také objevují v malých městech a kvalitní tisk je tedy dostupnější pro stále větší množství lidí. Disponují kvalitními stroji a zařízeními, proškoleným personálem a mnohými vychytávkami a zlepšováky, kterých byste jinak na vaší tiskárně nedosáhli. Pro vlastníky firmy lze určitě doporučit koupi těch nejlepších tiskáren, které budou k dispozici pro vaše zaměstnance a stihnou vytisknout tisíce listů každým dnem pro bezpečný chod vaší firmy.
tonery v tiskárně.jpg
Novinky přicházejí do tiskařského světa
Nedávno společnost Hewlett-Packard představila revoluční novinku v oblasti tisku – přenosnou tiskárnu na fotky. Toto zařízení vytiskne fotku z vašeho mobilního telefonu přes Bluetooth doslova na počkání během několika desítek sekund na kvalitní fotopapír. Fotku z výletu můžete mít k dispozici hned a nemusíte čekat na příchod domů na vaši tiskárnu. Velmi oblíbenými se staly bezdrátové tiskárny s WiFi, právě úbytek dalších kabelů do kanceláře představuje skvělé řešení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup