Čisté dřevo bez příměsí

Jakmile venku začnou plískanice a sychravé počasí, tak je nejlepší chvíli posedět u krbu nebo zaplout do příjemně vyhřáté místnosti. Zkrátka vytápění bytu či domu se v tomto počasí nevyhne nikdo. Je mnoho domácností, které si musí topivo obstarat a možná si někdo pokládá otázku, co vlastně bude nejvhodnější. Zdali dřevo, uhlí nebo si nechat zprovoznit elektrický kotel či snad tepelné čerpadlo? Možností je, jak se zdá hodně, ale proč nezkusit dřevěné pelety na topení. Jedná se o ekologické palivo, kterým budete navíc šetřit životní prostředí. Jsou vyrobeny z čistého dřeva a rozhodně bez jakýchkoliv příměsí. Malé válečky jsou lisované z dřevěných pilin a umožňují komfortní vytápění. Díky jejich velikostem je lze použít i do automatického kotle, kdy si poté šnek dopraví sám přísun těchto pelet a vám stačí si jen čas od času zkontrolovat, jak vypadá váš zásobník. Pouze ho dosypete podle potřeby.

dřevěné pelety

Přínosné benefity

Je mnoho důvodů proč si vyzkoušet topení právě s těmito dřevěnými peletami.

  • Vysoká výhřevnost.
  • Velmi snadné a rychlé skladování, jen je třeba být opatrní na to, aby se k nim nedostala vlhkost.
  • Odpadne vám fyzická práce, kterou je řezání, sekání dřeva a jeho náročné vyskládání, aby pořádně vyschlo.
  • Dokonce ani odpad není k zahození. V první řadě je výrazně nižší obsah popela, ale ten není nutné vyhazovat, vždyť se jedná o ekologické topivo, tudíž ho můžete využít ještě na své zahrádce jako hnojivo.
  • A co rozhodně potěší, to je i prašnost, která v tomto případě není jak z uhlí.

pelety

Dřevěné pelety až do domu

Díky tomu, že žijeme v současné době, kdy technologie se nám snaží usnadnit práci, tak i v tomto případě lze velmi snadno získat pelety a dokonce i odpovídající množství. RVF.eu nabízí vysoce kvalitní produkty, které si můžete objednat skrze internetový obchod a produkt vám bude dopraven až domů, a to platí pro celou Českou republiku. Potřebujete celou paletu? Ani to není problém, přiveze vám ji speciální kamionová doprava, která je vybavena speciálními manipulátory. Snadno vám bude zboží složeno přímo u domu. A teď si budete moci snadno zatopit podle potřeby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup